Obchodný zástupca (Žilina a okolie)

Aktuálne hľadáme parťáka, ktorý posilní náš obchodný tím v Žiline.

Náplň práce – klasika obchodné činnosti:

  • hľadanie a oslovovanie nových zákazníkov (pozícia si vyžaduje cestovanie)
  • vyhľadávanie a oslovenie stavebných projektov
  • starostlivosť o oslovených a existujúcich zákazníkov
  • samostatné vedenie obchodných rokovaní
  • tvorba cenových ponúk a reporting

Čo od teba požadujeme?

  • komunikatívnosť, samostatnosť, ambicióznosť
  • schopnosť prezentovať technické parametre ponúkaného tovaru
  • psychológia predaja, vcítenie sa do potrieb zákazníka
  • schopnosť vytvárať dlhodobé obchodné vzťahy
  • nadšenie pre predaj a starostlivosť o klientov
  • tímový duch, priateľská povaha – veď aby si k nám zapadol

A čo ponúkame?

  • malý priateľský kolektív
  • služobné auto, notebook, mobilný telefón
  • priestor na vzdelávanie a rast
  • spoločné firemné akcie a teambuildingy (pozri náš FB

Pozri si celý inzerát na Profesia.sk a ozvi sa nám … možno hľadáme práve teba 😉

Súhlas so spracovaním osobných údajov:

V zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov súhlasím, aby zamestnávateľ (AZ FLEX, s.r.o.) spracoval a uchoval moje zaslané osobné údaje za účelom zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest.

Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, životopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov.

Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov.